Naneu - Bravo - Fotobatohy

Naneu - Bravo

Fotobatoh BRAVO rozdělí obec fotografů na tři části - buďto se Vám na první pohled zalíbí, nebo naopak Vás nezaujme. Třetí část se prvně bude tvářit rezervovaně, ale po prozkoumání jeho útrob se určitě přikloní k první skupině.

porovnani-alpha-bravo.jpg

porovnani-alpha-bravo-zada.jpg

Tento fotobatoh má vlastního - většího bratra. Jmenuje se ALPHA L a oproti modelu Bravo je vybaven kapsou na NB. Je samozřejmě větší a pojme více fototechniky.

z-cela.jpg

Pojďme se na tento batoh podívat blíže. Jeho Military designe jej odlišuje od všech ostatních fotobatohů. Můžete jej zakoupit ve dvou barevných variantách - černé, modré nebo olivově zelené.

Prohlídku začneme z čela fotobatohu. Kde Vás prvně zaujmou dvě velké kapsy, z nichž levá je vybavena malým kompasem. Milé... :o) Obě kapsy mají krycí klopy jištěné suchými zipy. Za těmito kapsami se nachází velká kapsa na zip

V tomto prostoru máte standardní organizér - velkou plochou síťovanou kapsu na zip v přední straně prostoru, pak dvě volné kapsy a pozice pro psací potřeby. Zadní stěna pak skrývá zahnutý zip za kterým se skrývá prostor s malým organizérem.

Poslední čelní zip Vám umožní vstoupit do prostoru pro osobní věci. Pozornější naleznou suché zipy po obvodu dna - celé dno se dá vyjmout a spojit tuto horní komoru s dolní (po vyjmutí fotoprostoru). Získáte tak velký prostor pro chvíle, kdy nebudete fotografovat.

levy-bok.jpg

stativ-bok.jpg

stativ-z-cela.jpg

Po obou stranách fotobatohu jsou kompresní popruhy jištěné plastovými přezkami. Na levém boku pak naleznete kapsu na zip, ve které se skrývá vyjmutelná kapsička, do které zasunete nohy vašeho stativu. Horní část stativu zajistíte kompresním popruhem.

zada.jpg

Ramenní popruhy jsou dobře polstrované, doplněné o malou odnímatelnou kapsičku na mobil nebo navigaci GPS.

zada-bez-popruhu.jpg

vyjmuty-fotoprostor-2.jpg

Záda jsou polstrované a skrývají samotný fotoprostor. Do něj se dostanete rozepnutím dvou jezdcového zipu v dolní části zad. Fotoprostor skrývá vyjímatelnou polstrovanou část s variabilními příčkami.

mala-sada.jpg

mala-sada-detail.jpg

Prostor pojme naši malu fotovýbavu. Jen je nesmíte naplnit venku a snažit se pak vše nasadit. Postup je opačný - nasaďte polstrování a pak teprve techniku. Vše jde bez problémů.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku

Pro vybavení fotobatohu jsme použili malou sadu:

NIKON D70

telo-sloupec.jpg

 Samotné tělo D70 je široké 140 mm, vysoké 110 mm a v nejhlubším místě - v gripu má 70mm.

NIKKOR 18 - 70 3,5-4,5

18-70-sloupec.jpg

Setový objektiv je vysoký 85mm a má průměr 70 mm.

NIKKOR 12-24 4,0

12_24-sloupec.jpg

širokoúhlý objektiv má výšku 115 mm a průměr 80 mm.

TAMRON 70 - 300 4-5,6
tam70-300-sloupec.jpg

Teleobjektiv má ve "složeném" stavu výšku 135 mm a s nasazenou sluneční clonou v transportní poloze má průměr v nejšírším místě 85 mm.


Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.
CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Škrabálek
RSSVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2020 Fotobatohy · Počet návštěv: 1332175 (7020)