Bagmaster - BLACK ML014 - Fotobatohy

Bagmaster - BLACK ML014

alert Obsah této stránky není aktuální. Níže uvedené informace jsou neplatné. Stránka je uchována pouze z archivních důvodů.

Tento batoh je již vyprodán, skladem je ještě jeho černo - červená varianta RED ML015.

Fotobatoh Bagmaster BLACK je určen pro celodenní výpravy za Vašimi fotografiemi. Pro veškerou výbavu na cesty Vám postačí jediné zavazadlo. Pryč jsou chvíle, kdy s sebou nosíte batoh na osobní věci, fotobrašnu a obal se stativem!! Vše umístíte do tohoto batohu!

Jednoduchá manipulace, volné ruce pro fotografování a pohodlí při chůzi. To vše s fotobatohem Bagmaster BLACK za výbornou cenu!!!

 

 Nejdůležitější částí fotobatohu je samozřejmě prostor pro fototechniku. Pojďme se tedy na něj podívat podrobněji:

fotoprostor RED i BLACK

Na fotografii vidíte fotobatoh BLACK, spodní část je ale naprosto stejná i u typu RED, mimo přední kapsy na drobné příslušenství. Ta je u typu RED přesunuta do horní čelní kapsy.

Rozměry obou typů fotobatohů jsou shodné!!!

Zaměřme se na samotný prostor pro fototechniku: v případě této fotografie je ve fotoprostoru umístěn NIKON D70 s nasazeným setovým objektivem NIKKOR 18-70. Tělo je od dalšího prostoru odděleno polstrovanou příčkou s výřezem pro objektiv. Všechny polstrované příčky jsou opatřeny suchými zipy a je je možno libovolně posouvat ve fotoprostoru dle vašich potřeb. Na opačné straně fotoprostoru jsou dva objektivy (12 - 24 a 70 - 300), znovu zajištěné posuvnými polstrovanými příčkami. Těchto je dostatek pro důkladné dělení prostoru a zajištění stability fototechniky. V čelní části je ještě umístěn blesk.

Do batohu se v pohodě vejde i jednooká zrcadlovka vybavená baterygripem (Canon 300D)

Na této fotce je dolní fotoprostor zaplněn full formátovou zrcadlovkou Canon EOS 5D s nasazeným objektivem Canon EF 24 - 70 1:2,8 (uložen je gripem nahoru, pro lepší vyjímání těla), vlevo je  široký objektiv Canon EF 17-40 1:4 a vepředu pak Canon EF 70-200 1:4 L se sluneční clonou. I tento špičkový fotoaparát s velkým tělem a tři velké skla se do tohoto batohu vejdou. Není to úplně komfotní, ale dostačující. I když pro takovou fototechniku by se asi hodil batoh vyšší kategorie... Detailní popis této fototechniky naleznete zde:

Canon D5 s příslušenstvím

Ve dně horní části fotobatohu se nachází velká plochá kapsa pro umístění odrazných ploch či šedé 18% tabulky.

Fotobatoh Black

U tohoto snímku byly objektivy přesunuty a levý zadní prostor je vyplněn taštičkou pro deskové filtry COKIN. Při samotném fotografování se celá taštička vyjme a uchytí na bederní popruhy. Filtry jsou pak vždy v doshu a Vy máte volné ruce pro svou fotgrafickou práci.

 

 

 

 

 

 

Ale vraťme se ještě k malé čelní kapse na drobné příslušenství jištěné dvoujezdcovým zipem. Čelní kapsa je vybavena čtyřmi kapsičkami (vždy po dvou nad sebou) pro paměťové karty.

Čelní kapsa BLACK

Síťování levé dvoukapsičky je černé, na pravé dvoukapsičce je pak síťování červené. Jednoduše tak rozlišíte karty, které jsou již zaplněny daty, a které jsou prázdné. Pokud máte datových karet více, můžete je umístit do zadních kapes. Ty jsou dostatečně velké na to, aby pojmuly více krabiček s paměťovámi kartami, nebo čtyři tužkové baterie.

BLACK plná čelní kapsa

Na tomto obrázku vidíte zcela zaplněnou čelní kapsu fotobatohu BLACK. Očka v čelní části malé kapsičky jsou uzpůsobena pro čtyři tužkové baterie a dva filmy v plastových obalech. Všechno je lehce dostupné a přehledné.

Tato kapsa Vám zajistí přehled ve Vašich paměťových kartách, jednoznačně si určíte, zda jsou prázné či zaplněné. Prostor je dostatečné velký (pokud v něm nebudete přenášet filmy v plastových krabičkách) na to, aby jste zde mohli uložit i brýle či jiné drobné osobní věci.

 

 

Black organizer

 

Na této fotografii vidíte organizer umístěný v horní čelní kapse.  Organizer má jednu velkou kapsu, jednu menší a tři pozice na psací potřeby. Celý organizer je pak ještě překryt krytem se suchými zipy. Nad organizerem je plastová přezka na uchycení klíčů.

 

Na čelní straně organizeru jsou dvě síťované kapsy jištěné zipem, pro drobné příslušenství. (Čistící potřeby, filtry, vodováhu...) U tohoto snímku je v kapse vložena taštička COKIN. Dno v kapse je natolik široké, že tuto kapsičku tam lze bez problémů přepravovat.

 

 

 

 

 

 

Za organizační kapsou je umístěna turistická část batohu, vybavená kapsou pro umístění vodního vaku (CamelBag). Na protější stěně je velká síťovaná kapsa. Do tohoto prostoru s přehledem umístíte turistickou bundu, pláštěnku či svačinu.  

uchycení hadičky CamelBag

Zadní část fotobatohu. V horní části vidíte otvor pro vývod hadičky vodního vaku a na popruhu pak očko ze suchého zipu pro její aretaci. Pod logem je na svislém popruhu plastová přezka na uchycení konce hadičky. O kousek níže je přezka odpruženého hrudního popruhu, kterou je možno posouvat výškově a zajistit tak pohodlné uchycení batohu a popruhů.

Ve spodní části vidíte bederní poruh s kapsou na zip. Kapsy jsou na obou částech bederních popruhů. Na samotném pásku jsou plastové přezky pro zajištění přebytečného popruhu.

V pravo vidíte malou odnímatelnou kapsičku s dvěmi prostory - čelní - jištěný proužkem se suchým zipem je určen pro navigaci GPS (např. Garmin Legend) a zadní na zip pro Váš mobilní telefon.

batoh09.jpg

Detail odnímatelné kapsy pro mobil a GPS navigaci.

camelbag-500.jpg

Zde vidíte hadičku CamelBagu, uchycenou k pravému popruhu. Nutno podotknout, že prostor pro vodní vak v turistickém prostoru je zhruba 20*25 cm, což je dosti limitující a znesnadňuje vložení vaků, které se standardně používají např. do vysokých cyklistických batohů.

 

Boční kapsa BLACK

Detail boční kapsy. Kapsa je na obou stranách batohu a je vybavena síťkou proti samovolnému vypadnutí obsahu. V levo na kapse vidíte přezku úchytu stativu nebo turistických hůlek. (Přezky jsou dvě, druhá je v horní části batohu). Pásek je vybaven zkracovačkou ze suchého zipu. Úchyty jsou na obou stranách batohu.

Jistící popruh BLACK

 Detail jistících popruhů. Typ BLACK je vybaven dvěmi jistícími popruhy. Slouží jednak pro zajištění fotoprostoru před nepovolenou manipulací (krádež) a také pro krátké přenášení fotobatohu s otevřeným zipem fotočásti. Vhodné zejména při krátkých změnách stanoviště - při hledání lepší pozice pro Vaše snímky. Dolní část nemusíte neustále zapínat zipy, stačí jen zajistit popruhy a batoh bez strachu z vysypání obsahu fotoprostoru přenést jinam.

Na bocích obou batohů jsou umístěny síťované kapsy s horní jistící gumou.

 

Čelní pohled BLACK se stativem

Čelní pohled na batoh s uchyceným stativem. Zřetelně vidíte malou spodní kapsu pro paměťové katy, baterie či filmy. Na pravé straně batohu vidíte druhý pár jistících poruhů pro umístění stativu či turistických hůlek.

Záda RED a BLACK

Odvětrané a polstrované záda batohu se systémem Air flow.

BLACK

Celkově batoh působí kompaktním dojmem, pokud na něj nepřipevníte stativ, nikoho ani nenapdne, že v něm přepravujete drahou fototechniku. Materiál je kvalitní a zpracování čisté. Pláštěnka vložená ve dně batohu zajistí vaší fototechnice sucho i v tom nejprudším dešti.

batoh04.jpg

Turistický fotobatoh Bagmaster BLACK ML014 je dobrou volbou pro jednodenní výlety za fotografiemi. Poskytne dostatek prostoru pro Vaši fototechniku i osobní věci a zajistí jejich dostatečnou ochranu. Cena fotobatohu 1490 ,- Kč jej staví do role favorita. Batoh s touto výbavou vysoce převyšuje jeho stanovenou cenu.

Černo - červenou sestru tohoto batohu pod názvem BAGMASTER RED ML015 můžete objednat zde.
Vytisknout stránku Vytisknout stránku

Snažili jsme se naši stránku koncipovat tak, aby byly fotobatohy co nejlépe popsány a Vy, naši zákazníci, nekupovali zajíce v pytli. Proto Vám nabízíme další detailní fotografie a detailnější popis jednotlivých částí fotobatohů.

Věříme, že Vám podáme pokud možno všechny informace potřebné pro Vaše rozhodování.

ZDE naleznete detailní popis batohu Bagmaster RED, lišícího se od typu BLACK pouze umístěním kapes. Jinak jsou batohy naprosto shodné!

batoh0.jpg

 

Do fotobatohu BAGMASTER jsme umístili dva typy výbav - malou (nebo spíše "levnou") a velkou (v tomto případě také dražší...)

Malá sestava osahuje NIKON D70 s příslušenstvím

velká pak Canon D5 s příslušenstvím

 ROZMĚRY MALÉ SADY

Pro nás jsou v tomto případě důležité rozměry dané techniky. Podívejme se na ně podrobněji:

NIKON D70

telo-sloupec.jpg

 Samotné tělo D70 je široké 140 mm, vysoké 110 mm a v nejhlubším místě - v gripu má 70mm.

NIKKOR 18 - 70 3,5-4,5

18-70-sloupec.jpg

Setový objektiv je vysoký 85mm a má průměr 70 mm.

NIKKOR 12-24 4,0

12_24-sloupec.jpg

širokoúhlý objektiv má výšku 115 mm a průměr 80 mm.

TAMRON 70 - 300 4-5,6
tam70-300-sloupec.jpg

Teleobjektiv má ve "složeném" stavu výšku 135 mm a s nasazenou sluneční clonou v transportní poloze má průměr v nejšírším místě 85 mm.

Popis velké sestavy nalezneta zde:
Canon D5 s příslušenstvím

ROZMĚRY VELKÉ SADY

 

Tělo CANON 5D

5d-mala.jpg
Šířka těla je 150 mm, výška 120 mm. Hloubka v nejširším místě - to je v gripu - je 70 mm.

Základní objektiv
CANON 24-70 2,8L

24_70-mala.jpg

Výška objektivu je 140 mm, jeho průměr v nejširším místě je 80 mm.

Širokoúhlý objektiv
CANON EF 17-40 4,0L
mini-17_40-samostatne.jpg

Výška tohoto objektivu je 120 mm, průměr v nejširším místě je 80 mm

Teleobjektiv
CANON EF 70-200 4,0L
mini-70_200-samostane.jpg

 Délka objektivu je 200 mm, průměr cca 70 mm. Při uložení do fotobatohu jsme použili objektiv s nasazenou sluneční clonou v transportní poloze. Průměr celé sestavy se pak v nejširším bodě zvětšil na 100 mm.

Blesk CANON SPEDLITE 430 EX
uložený v ochranném pouzdře

mini-blesk-obal-samostatne.jpg

 Výška pouzdra je 165 mm, šířka 75 mm a hloubka 60 mm.

Jako poslední jsme do "výzbroje" zařadili
pouzdro na filtry COKIN

mini-cokin-120px.jpg

Toto pouzdro má tyto rozměry:
šířka a výška jsou 125 mm, hloubka 65 mm


Máte o batoh zájem?

Objednejte ZDE

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.
CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Škrabálek
RSSVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2020 Fotobatohy · Počet návštěv: 1332063 (19115)