Lowepro - Fastpack 200 - Fotobatohy

Lowepro - Fastpack 200

Prohlédněte si podrobnosti druhého fotobatohu z řady FASTPACK s řadovým označením 200. Na první pohled vypadá oproti svému bratříčkovi s označením Fastpack 100 mohutněji, a při vybavení fototechnikou jeho větší rozměry jistě oceníte!

img_0026-b.jpg

img_0028-b.jpg

Výrobce dal do vínku tomuto fotobatohu eleganci - jak svým tvarem, tak barvami. Modrá mu vysloveně sluší!

Znovu vyzdvihneme praktický přístup k fototechnice bez nutnosti sejmout batoh ze zad a pokládat ho na zem. Při potřebě vyjmout pouze fotoaparát, stačí sejmout batoh z pravého ramene, přetočit jej na levém ramenním popruhu k boku a odepnout část klopy kryjící fotoprostor. Tím se dostanete k fotoaparátu s nasazeným objektivem a ke dvěma kapsičkám krytými klopou se suchým zipem pro paměťové karty.

img_0055-b.jpg

img_0053-b.jpg

Pojďme se podívat na fotoprostor. Princip je naprosto stejný jako v celé sérii Fastpack - po odklopení horní klopy uchycené dvěmi plastovými sponami se dostaneme ke kapce na zip se dvěmi jezdci. Samotná kapsa je doplněna o síťovanou kapsu s gumou, rozdělenou na dvě pole.

img_0038-b.jpg

img_0040-b.jpg

Všimněte si síťované kapsy na pravé dolní stěně batohu. Síť je volná a její velikost se dá uzpůsobit stáhnutím šnůrky navlečené v horním lemu. Praktické, pokud chcete umístit širší předmet - například PET láhev s vodou.

Ale pojďme k fotoprostoru - oproti řadě 100 nám nabízí podstatně větší rozměry a variabilitu. Na fotografii vidíte odklopenou část, která Vám umožní přístup k fotoaparátu a ke kapsám na paměťové karty.

img_0041-b.jpg

img_0044-b.jpg

Kompletním rozevřením kapsy uvidíme celý prostor pro fototechniku. Umístíme zde bez problému naši malou testovací sadu a ještě nám zvyde malý prostor.

Celý prostor je dělen pevnými polstrovanými příčkami se suchými zipy, které tvoří rozdělení prostoru pro tělo s nasazeným objektivem, další tři objektivy a zůstanou nám ještě dva úzké prostory pro filtry, nebo drobné příslušenství.

img_0046-b.jpg

img_0048-b.jpg

Horní část fotobatohu tvoří prostor pro osobní věci. Na čelní straně je velká plochá kapsa.

img_0033-b.jpg

img_0035-b.jpg

Odklopením čelní kapsy se nám nabízí pohled na dvě kapsy s klopami - jedna je širší, druhá užší, dále máme k dispozici dvě kapsičky na psací potřeby a síťovanou kapsu na gumu. Celou organizační část doplňuje přezka na klíče.

Záda fotobatohu jsou polstrované, levý ramenní popruh je vybaven malou kapsičkou - např. pro menší mobil nebo MP3 přehrávač. Přenášet batoh v ruce můžete za madlo tvořené pevným páskem.

img_0029-b.jpg

img_0031-b.jpg

Batoh působí velice dobrým dojmem, je perfektně zpracovaný, materiály jsou příjemné a vzbuzují pocit solidnosti. Barva ještě více zdůrazňuje jeho stylovost. Batoh pojme dostatečné množství techniky, ale pro delší trasy - například na turistiku - není dostatečně vybaven. Chybí mu bederní a hrudní popruhy a hlavně možnost upevnění stativu.

img_0051-b.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
FASTPACK - NOVÁ ŘADA DVOU A TŘÍKOMOROVÝCH BATOHŮ
PRO FOTOGRAFICKÉ NADŠENCE, KTEŘÍ MILUJÍ MODERNÍ STYL.

Mimořádně praktický a univerzální fotobatoh, poskytující komfortní a praktickou správu úložného prostoru pro digitální zrcadlovku s objektivem 200mm, další objektivy, blesk, příslušenství a osobní věci. Díky bočnímu otevírání spodní fotokomory vyndáte fotoaparát z batohu během několika sekund!

Produktové informace řady FASTPACK

Pro vybavení fotobatohu Fastpack 200 jsme použili tuto techniku:

telo-sloupec.jpg

Tělo Nikon D70

18-70-sloupec.jpg

Základní objektiv Nikkor 18-70

12_24-sloupec.jpg

Širokoúhlý objektiv Nikkor 12-24

tam70-300-sloupec.jpg

Dlouhé sklo Tamron 70-300

Více informací včetně rozměrů jednotlivých částí výbavy neleznete zde.


Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.
CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Škrabálek
RSSVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2020 Fotobatohy · Počet návštěv: 1332066 (4714)