Záruka vrácení peněz - Fotobatohy

Záruka vrácení peněz

Ukončení prodeje „zajíců v pytli“, neboli „Záruka vrácení peněz“


Vzhledem k tomu, že zboží objednáváte přes internet, nemáte zpravidla možnost si jej prohlédnout a vyzkoušet osobně. I přes veškerou naši snahu o přesný popis a co nejlepší fotodokumentaci (příp. videodokumentaci) k našim produktům se může stát, že Vám objednané zboží z různých důvodů nebude vyhovovat. Ať už velikostně, barevným provedením, nebo se nový pelíšek prostě jen Vaší fotovýbavě nebude líbit... :o)

U nás nic neriskujete - našim cílem je, abyste se při objednávání nemuseli obávat toho, že Vám doma z nějakého důvodu zůstane ležet zboží, které nebudete moci využít tak, jak byste si představovali. Nakonec i nás by to mrzelo, kdyby naše zboží leželo někde zaprášené v koutě jako potrava pro hlodavce.

A proto - jestliže Vám, nebo Vaší fotovýbavě nebude zboží z jakéhokoli důvodu vyhovovat, můžete ho vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dní od převzetí zboží zpět a my Vám nejpozději do 7 dní od přijetí zboží na firmu odešleme peníze zpět - převodem na Váš bankovní účet nebo složenkou na Vámi uvedenou adresu.

Ale na oplátku zase my po Vás chceme pár maličkostí:

  • Zboží musí být neporušené, bez jakýchkoli známek použití, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje.
  • Zboží nám zašlete zpět do 14 kalendářních dní od převzetí.
  • Ke zboží přiložte kopii faktury a buď Vaše číslo účtu, na který máme peníze převést, nebo jméno a adresu, na kterou máme zaslat složenku (případně potvrdit, že tyto údaje jsou shodné s údaji na faktuře). Tuto komunikaci lze samozřejmě absolvovat i prostřednictvím kteréhokoli z kontaktních e-mailů.
  • Zboží nám zašlete jako běžný balík - poštou nebo jinou přepravní službou, ale nikoli na dobírku (dobírky nebudeme akceptovat), na adresu: Libor Gajdorus - Fotobatohy CZ, Sudoměřice 263, 696 66 Sudoměřice.

Pokud Vy splníte těchto pár bodů, na oplátku se my zavazujeme, že Vám vrátíme peníze v plné výši, tzn. částku, kterou jste zaplatili za celou objednávku, včetně přepravy (prostě a jednoduše - celkovou částku, kterou budete mít uvedenou na faktuře).


Náklady na samotné zaslání balíku zpět k nám do firmy jsou v tomto případě na straně kupujícího - zákazníka. Čas od času by nás samozřejmě stokoruna poštovného nezruinovala, nicméně člověk je od přírody tvor vybíravý a zcela jistě by se občas vyskytl zvlášť nerozhodný jedinec, který by takto mohl metodou pokus - omyl postupně „vyzkoušet“ celý náš sortiment a toto už by nás asi bolelo více :o) Touto malou „spoluúčastí“ bychom rádi těmto situacím preventivně předešli.

Libor Gajdorus - Fotobatohy CZ

P.S.: Vracení peněz v zákonné lhůtě samozřejmě u našeho e-shopu funguje po celou dobu jeho existence (viz Obchodní podmínky), nicméně spousta z nás (včetně mne) je zpravidla proběhne jen velmi letmo (pokud vůbec) a přišlo mi vhodné z nich tuto důležitou kapitolu zdůraznit samostatně.Kdo to vydržel dočíst se až zde, tak může buď na Úvodní stránku,

kdo se chce podívat rovnou na Nabídku batohů a brašen, může tak učinit zde,

kdo si chce prostudovat podrobněji Obchodní podmínky, může tady,

a kdo se chce podívat na Kontaktní informace, tak zde.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Škrabálek
RSSVytisknout stránkuMapa stránek · © 2009 - 2020 Fotobatohy · Počet návštěv: 1332178 (6231)