CASE LOGIC fotobatoh DCB309K

 
Akce Kapsa na notebook
  • 1 z 15
 

Batoh pro DSLR i s objektivy a dalším příslušenstvím. Variabilní interiér, prostor pro notebook do 14, uchycení stativu, pláštěnka, kapsa pro lahev s nápojem.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 899 Kč
Ušetříte 509 Kč (–18 %)
Cena 1 975,21 Kč bez DPH
2 390 Kč    
Značka Case Logic
Kategorie Fotobatohy
Záruka 25 let
 

Batoh pro DSLR i s objektivy a dalším příslušenstvím. Variabilní interiér, prostor pro notebook do 14, uchycení stativu, pláštěnka, kapsa pro lahev s nápojem.

Batoh pro DSLR s nasazeným objektivem a 2 - 3 dalšími objektivy a dalším příslušenstvím. Plně variabilní prostor pro fotovýbavu, prostor pro notebook do 14'', uchycení stativu, pláštěnka, kapsa pro láhev s nápojem.

 

  • Ideální pro zrcadlovku s nasazeným objektivem a 2-3 dalšími objektivy
  • Samostatný polstrovaný oddíl pro 14" notebook
  • Plně variabilní interiér v kontrastní oranžové barvě – pro lepší orientaci
  • Oddíl pro drobné vybavení (tužky, MP3, mobil apod.)
  • Skrytá, zipem zajištěná kapsa v zadní části, např. na peníze a doklady
  • Boční upínací systém pro stativ
  • Samostatná postranní kapsa na láhev s nápojem
  • Odnímatelná ochranná pláštěnka proti dešti
  • Systém pro skrytí přebytečné délky popruhů

 

Videoseznámení

 

 


Barva: černá
Materiál: polyester / nylon
Vnější rozměry: 30,5 x 23,0 x 49,5 cm
Hmotnost: 1,54 kg
Záruka: 25 let 

Hmotnost 1.54 kg

logo-case-logic-fotobatohy-cz

Společnost Case Logic byla založena v roce 1984 v Boulderu v Coloradu (USA), s evropskou pobočkou v Gembloux v Belgii. Společnost si drží přední místo v oblasti výroby tašek na notebooky a prvků na ukládání a organizování elektronických, foto, video a audio přístrojů. Za tímto úspěchem stojí nejenom vysoká kvalita výrobků jejich trvanlivost a praktičnost, ale také inovativní design a uplatňování nových technologií.

Ostatně vzhled a funkčnost hrají dominantní roli při tvorbě vzhledu nových produktů. Designérům společnosti Case Logic se tyto požadavky podařilo naplnit propojením kreativních prvků s trendy životního stylu. V širokém portfoliu výrobků Case Logic si tak každý může najít svůj oblíbený produkt odpovídající jeho unikátnímu stylu i potřebám.

Výrobky Case Logic jsou určeny jak profesionálům, tak pro každodenní běžné užívání. Produkty jsou vypracovány do posledních detailů, vysoce kvalitní materiál zaručí odolnost, pevnost i flexibilitu.
Barevné odstíny pouzder, brašen a obalů reflektují styly sezóny. Použité materiály zaručují bezpečnou ochranu proti mechanickému poškození i třeba proti nepříznivým vlivům počasí.

Case Logic vlastní více než 100 patentů na svůj inovativní design a technologie. Celkově zahrnuje ucelená řada produktů více než 500 ukládacích a organizačních řešení pro osobní i profesionální potřeby.

Od roku 2007 patří do skupiny Thule Group of Sweden, společností s přibližně 2.000 zaměstnanci ve více než 50 lokalitách po celém světě.