CASE LOGIC jednoramenný fotobatoh DCB308K

 

Pro zrcadlovku s nasazeným objektivem, další samostatný objektiv, blesk, stativ a drobné příslušenství. Sling design pro pohodlné přenášení fotovýbavy.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Běžná cena 2 599 Kč
Ušetříte 609 Kč (–23 %)
Cena 1 644,63 Kč bez DPH
1 990 Kč    
Značka Case Logic
Kategorie Fotobatohy
Záruka 25 let
 

Pro zrcadlovku s nasazeným objektivem, další samostatný objektiv, blesk, stativ a drobné příslušenství. Sling design pro pohodlné přenášení fotovýbavy.

Oblíbený jednoramenný batoh - díky jeho pohodlnému nošení, snadné manipulaci a výborně řešeným prostorem. Nabízí prostor nejen pro zrcadlovku, přídavný objektiv, blesk, stativ a drobné foto příslušenství, ale i pro věci osobní potřeby.

 

  • Ideální pro zrcadlovku s nasazeným objektivem
  • Sling design pro pohodlné přenášení fotoaparátu a příslušenství
  • Přesun zezadu na hruď pro rychlý přístup k fotoaparátu
  • Kontrastní oranžový prostor pro fotovýbavu
  • Oddíl pro příslušenství nebo menší elektroniku (netbook, MP3, mobilní telefon, tablet, apod.)
  • Horní oddíl pro věci osobní potřeby nebo zvláštní příslušenství
  • Boční upínací systém pro stativ
  • Odnímatelná ochranná pláštěnka proti dešti
  • Systém pro skrytí přebytečné délky popruhů

 


Barva:
černá
Materiál: polyester / nylon
Vnější rozměry: 25,5 x 22,2 x 43,0 cm
Hmotnost: 1,26 kg
Záruka: 25 let 

Hmotnost 1.26 kg

logo-case-logic-fotobatohy-cz

Společnost Case Logic byla založena v roce 1984 v Boulderu v Coloradu (USA), s evropskou pobočkou v Gembloux v Belgii. Společnost si drží přední místo v oblasti výroby tašek na notebooky a prvků na ukládání a organizování elektronických, foto, video a audio přístrojů. Za tímto úspěchem stojí nejenom vysoká kvalita výrobků jejich trvanlivost a praktičnost, ale také inovativní design a uplatňování nových technologií.

Ostatně vzhled a funkčnost hrají dominantní roli při tvorbě vzhledu nových produktů. Designérům společnosti Case Logic se tyto požadavky podařilo naplnit propojením kreativních prvků s trendy životního stylu. V širokém portfoliu výrobků Case Logic si tak každý může najít svůj oblíbený produkt odpovídající jeho unikátnímu stylu i potřebám.

Výrobky Case Logic jsou určeny jak profesionálům, tak pro každodenní běžné užívání. Produkty jsou vypracovány do posledních detailů, vysoce kvalitní materiál zaručí odolnost, pevnost i flexibilitu.
Barevné odstíny pouzder, brašen a obalů reflektují styly sezóny. Použité materiály zaručují bezpečnou ochranu proti mechanickému poškození i třeba proti nepříznivým vlivům počasí.

Case Logic vlastní více než 100 patentů na svůj inovativní design a technologie. Celkově zahrnuje ucelená řada produktů více než 500 ukládacích a organizačních řešení pro osobní i profesionální potřeby.

Od roku 2007 patří do skupiny Thule Group of Sweden, společností s přibližně 2.000 zaměstnanci ve více než 50 lokalitách po celém světě.