Genesis URSA M fotobrašna

 
  • 1 z 5
 

URSA ramenní brašny jsou nabídkou vysoce kvalitních výrobků určených pro ty, kteří si uvědomují mobilitu a flexibilitu při péči o styl. Série se vyznačuje nekompromisní odolností a ergonomickými řešeními.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Cena 1 238,84 Kč bez DPH
1 499 Kč
Značka Genesis
Kategorie Fotobrašny
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Vnitřní zpevněná komora s odnímatelnými oddíly na suchý zip umožňuje optimální balení těla, objektivů nebo jiného foto příslušenství. Kapsy na vnitřní stěně jsou vybaveny k uložení potřebného příslušenství, jako jsou paměťové karty, filtry, kabely. Prostorný vnitřní prostor na vnitřní stěně jsou určeny pro notebook, nebo tablet. Horní rychloupínací zámek zaručuje flexibilitu a svobodu pohybu. Umístěný hned vedle horní rukojeti je vždy po ruce a umožňuje přístup k hlavní části brašny. Spony jsou uzavřené neodymovými magnety, na rozdíl od starších řešení to umožňuje rychlý a pohodlný přístup k tašce.

Díky modernímu hydrofobnímu materiálu a zapečetěnému zipu URSA chrání obsah před nepříznivými povětrnostními podmínkami a deštěm. Hydrofobní materiál zvyšuje povrchové napětí, díky němuž voda odkape z kapsy bez absorpce do tkaniny. Pláštěnka není součástí brašny.

Tašky se zabývají fotografickým zařízením, ale mohou být volně konfigurovány pro každodenní použití. Díky modernímu designu po vytažení vnitřní, vyztužené komory může sloužit jako módní městská taška tzv. City Bag. Bude to nejen pro váš notebook nebo tablet, ale také notebook, knihu, peněženku a předměty každodenní předměty.

URSA M je nejkompaktnější brašna v sérii. Malý a praktický je vhodný všude tam, kde si nemůžete dovolit velkou zavazadlovou tašku. Ideální pro ukládání jediného těla objektivem a příslušenstvím. Bude se hodit pro tablet, nebo notebook až do velikosti 13 palců.

  • vnější rozměr 32cm x 22cm x 16cm
  • vnitřní roměr  26 cm x 17 cm x 11 cm
Barva tmavě šedá