Lowepro ProTactic 350 AW (černý)

 

Obří fotobatoh, který má zcela novou konstrukci a spousta místa pro výbavu. Vejdou se do něj dvě zrcadlovky s objektivem, další 2-4 objektivy, blesk, stativ, 13" notebook a osobní věci.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 090 Kč
Ušetříte 100 Kč (–2 %)
Cena 3 297,52 Kč bez DPH
3 990 Kč    
Značka Lowepro
Kategorie Fotobatohy
Záruka 2 roky
 

Když se potřebujete spolehnout na svoji techniku, musíte ji mít i bezpečně uloženou. Lowepro proto nedělá u fotobatohů řady ProTactic kompromisy. Vejde se do něj s přehledem dvě těla Nikon D500, fisheye, 10-24mm, 16-80mm, 70-300mm, 1 blesk (reálná zkušenost uživatele).

Dvoukomorové rozdělení batohu a jeho variabilitu vám poskytne MaxFit System™, díky kterému si vnitřní prostor přizpůsobíte podle potřeb a vaší techniky. Do spodní komory se dostanete z boku i zadní zádové strany. Do horní pak opět z boku nebo ze strany. Uvnitř batohu jsou další tři kapsy na filtry, karty a podobné drobné příslušenství – kapsy jsou průhledné, takže máte hned přehled. Součástí je i pláštěnka.

Záda vám po náročných výpravách poděkují. Ergonomicky tvarovaná záda zajišťuje nový Lowepro ActivZone™, který zajistí, že se nespotíte už po prvním výšlapu. Výměnu vzduchu zajišťují speciální kanálky – takže teplo od vás a k vám čerstvý vzduch. Ramenní popruhy si můžete samozřejmě nastavit podle svých proporcí. Bederní pás můžete dokonce odepnout úplně.

I přesto, že tento fotobatoh vypadá giganticky, tak se bude pohodlně nosit i ženám. Koukněte na náš Instagram.

Součástí vybavení je:
1x SlipLock™ pouzdro na příslušenství
1x SlipLock™ pouzdro na láhev
1x SlipLock™ držák na stativ
2x univerzální přezka s kompresní karabinou a sponami pro uchycení na SlipLock oka
1x všitá pláštěnka All Weather Cover™ pro ochranu v extrémních klimatických podmínkách

Rozměry vnější (š x h x v, cm): 30,8 x 23 x 43
Rozměry vnitřní (š x h x v, cm): 27 x 16 x 38,5 

Hmotnost 2 kg