Manfrotto MB MA2-BP-A Advanced2 Active Backpack

 
Novinka
  • 1 z 11
 

Dvoukomorový batoh Manfrotto Advanced2 Active pro DSLR/CSC - pro zrcadlovku či dron, nebo bezzrcadlovku se 3 objektivy, notebookem s úhlopříčkou 14" a osobními předměty. Povrch batohu je z voděodpudivého materiálu a do silného deště je batoh vybaven pláštěnkou.

Dostupnost Prodej skončil
Cena 1 752,07 Kč bez DPH
2 120 Kč
Značka Manfrotto
Kategorie Fotobatohy
Záruka 5 let
Položka byla vyprodána...
 

Dvoukomorový batoh Manfrotto Advanced2 Active pro DSLR/CSC - pro zrcadlovku či dron, nebo bezzrcadlovku se 3 objektivy, notebookem s úhlopříčkou 14" a osobními předměty. Povrch batohu je z voděodpudivého materiálu a do silného deště je batoh vybaven pláštěnkou.

Každodenní batoh pro vaše fotografické vybavení i osobní věci.

Batoh Manfrotto Advanced2 Active Backpack MB MA2-BP-A je navržen jak pro DSLR, tak CSC a dokonce i pro váš laptop. Své osobní věci uchováte v horní části batohu a fotografické vybavení uložte do spodní části, do které se snadno a rychle dostanete přístupem zepředu.

Jeho prostorný interiér pojme fotoaparát DSLR či kompaktní fotoaparát až s třemi středními objektivy. Horní část batohu poskytuje také dostatek místa pro vaše osobní věci, včetně prostoru pro 14'' laptop. Batoh je navíc mimořádně všestranný. Po odstranění ochranných děličů lze horní a dolní prostor spojit a přeměnit jej tak v cestovní batoh.

S sebou si můžete vzít také malý stativ, jako je Joby Gorillapod 5K a upevnit jej za pomoci silného bočního popruhu. Polstrované ramenní a hrudní popruhy poskytují maximální pohodlí při nošení a poskytují rozložení hmotnosti. Veškerá vnější tkanina je vodoodpudivá a pro případ nepříznivého počasí je k dispozici také dešťová přikrývka.

  • možnost uložit 14" notebook
  • lze využít jako běžný batoh
  • velký prostor pro osobní věci
  • polstrované ramenní popruhy
  • polstrovaná záda
  • lze uložit stativ
  • voděodolný
  • pláštěnka pro případ extrémního počasí

Vnější rozměry: 29 cm x 18,5 cm x 46 cm
Vnitřní rozměry: 26 cm x 16,5 cm x 42 cm
Rozměry pouzdra na fototechniku: 26 x 16 x 18,5 cm
Hmotnost: 1,2 kg
Barva: černá

Kompatibilní CSC foťáky:

Canon EOS M3, Canon EOS M5, Canon EOS M6, Fujifilm X-Pro2, Fujifilm X-T1, Fujifilm X-T1 IR, Fujifilm X-T10, Fujifilm X-T2, Fujifilm X-T20, Leica TL, Leica TL2, Olympus OM-D E-M1 II, Olympus OM-D E-M10, Olympus OM-D E-M10 II, Olympus OM-D E-M10 III, Olympus OM-D E-M5 II, Olympus PEN-F, Panasonic Lumix DMC-G7, Panasonic Lumix DMC-G85, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH5, Panasonic Lumix DMC-GX8, Sony Alpha 7 II, Sony Alpha 7R II, Sony Alpha 7S, Sony Alpha 7S II, Sony Alpha 9, Sony A7R III

Kompatibilní modely dronů:

DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum, DJI Mavic Air, DJI Mavic 2 Pro, DJI Mavic 2 Zoom

Hmotnost 1.125 kg