Manfrotto MB MP-BP-30BB, foto batoh Backpack 30, řady Professional

 
Kapsa na notebook
  • 1 z 12
 

Špičkový, univerzální, bezpečný a odolný fotografický batoh Manfrotto veliksoti 30 řady Professional pro DSLR a videokamery je stvořen pro profesionály.

Dostupnost Prodej skončil
Běžná cena 4 330 Kč
Ušetříte 140 Kč (–3 %)
Cena 3 462,81 Kč bez DPH
4 190 Kč    
Značka Manfrotto
Kategorie Fotobatohy
Záruka 5 let
 

Špičkový, univerzální, bezpečný a odolný fotografický batoh Manfrotto velikosti 30 řady Professional pro DSLR a videokamery je stvořen pro profesionály požadující komfort. Je navržen tak, aby umožnil vzít si celé své pracovní místo s sebou. Takže si můžete být jisti, že na cestách budete mít po ruce všechno potřebné vybavení. Je vyroben tak, aby vyhovoval DSLR a veškerému základnímu příslušenství včetně objektivu 70-200 / 2,8, dalšího těla fotoaparátu, 4 dalších objektivů, blesku, stativu a dalšího příslušenství.

Tento praktický i prostorný batoh má velký otvor, díky kterému se vyhnete nežádoucímu prohledávání batohu. K dispozici je také polstrovaná přihrádka na notebook nebo tablet.

Pro větší klid v duši má tento batoh chytrý systém ochrany fotoaparátu Manfrotto (CPS). Tento inovativní design udržuje veškerý váš výstroj uzamčený na svém místě. Vnější materiál je vyroben z odolné vícevrstvé konstrukce, která zvyšuje jeho odolnost. Navíc je dodáván s vlastní pláštěnkou pro případ špatného počasí.

Vlastnosti batohu:
- možnost instalace stativu na batoh
- batoh je impregnován, součástí batohu je pláštěnka
- polstrovaný prostor pro notebook
- batoh nabízí jednoduché upevnění na cestovní kufr
- vnitřní systém umožňující organizaci prostoru pro fototechniku přesně dle vašich představ, díky modulárnímu systému na suché zipy.
- batoh splňuje normy rozměru příručního zavazadla do letadla, ale vždy se doporučuje si ověřit danné rozměry u letecké společnosti

- vnější rozměry: 31 cm x 26 cm x 43,5 cm
- vnitřní rozměry hlavního prostoru: 24 cm x 16 cm x 38,5 cm
- vnitřní prostor pro notebook: 24 cm x 2 cm x 38,5 cm
- hmotnost: 1,9 kg
- barva: černá
- barva vnitřního prostoru: šedo-červená

Hmotnost 1.9 kg